Metin Bucak Çok iddialı geliyor

Semt Pazarcılar Odası Başkan Adayı Metin Bucak Memleketi Korkuteli’nde seçim startını verdi.

Metin Bucak Çok iddialı geliyor
01 Aralık 2021 - 23:25 - Güncelleme: 01 Aralık 2021 - 23:48
Semt Pazarcılar Odası Başkan Adayı Metin Bucak, İddialı Projelerle Resmen adaylığını açıkladı. Memleketi olan Korkuteli’nde Pazarcı Esnafı ile bir araya gelen Metin Bucak, Gündüz Korkuteli Pazarını gezerek Esnafın dertlerini dinledi. Metin Bucak’ın Adaylık Açıklamasına Kepez Belediye Meclis Üyesi İbrahim Velican, Aksu Belediye Meclis Üyesi Ali Alpay Bilge, Kırkpınar Şampiyonu Orhan Okulu, Börekçiler Odası Başkan Adayı Turgut Bucak, Tamirciler Odası Başkan Adayı Mehmet Bucak, İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi  Antalya Ulaşım Daire Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Kavşut, Havaalanı Taksi Kooperatif Başkanı Sebahattin Küçükbaşkan,Baş pehlivan Hasan Cengiz,Baş Pehlivan Yusufcan Zeybek,Korkuteli iş adamı Feslikan Altın Kemerli güreş ağası Mustafa Koç,Korkuteli köylerinden gelen muhtarlar ve çok sayıda Pazarcı Esnafı katıldı.

Korkuteli’nde Bir Pastanede gerçekleştirilen Adaylık açıklamasında Kalabalık dikkatlerden kaçmazken, Metin Bucak Projelerini tek tek sıraladı. Hakkında çıkan dedikodulara kulak asmadıklarını dile getiren Metin Bucak; “Benim memleketim Korkuteli. İlk Açıklamamı da buradan yapmak istedim Memleketin her tarafı aynı ancak hakkımızda aslı astarı olamayan konuşmalar yapılıyor, bunlara son vermek adına ilk açıklamayı burada yapmak istedim “ dedi

Çamur atarak esnaf sorunlarının giderilmediğine dikkat çeken Semt Pazarcılar odası Başkan Adayı Metin Bucak; “İftira atmakla, çamur atmakla uğraşmak yerine Esnafımızın dertleri ile ilgilenilse sanırım elle tutulur bir şeyler yapılmış olunur. Herkese gerektiği cevap yeri ve zamanı geldiğinde elbette ki verilecektir. Bizler Belge ile konuşuruz. Ancak Öncelikli işimiz Esnafımızın derdi. Pandemi döneminde en fazla zarar gören kesimlerden biriside bizler olduk. Esnafımızın derdini biliyor ve çözüm için geliyoruz. Bugün ne dersek, yarın o olacaktır. Ve Esnafımızın dediği olacaktır” şeklinde konuştu.


Çok İddialı Projeler ortaya koyan Metin Bucak’ın en çok alkış alan Projesi ise Odaya ait Poşet Fabrikası kurularak, Maliyetine Poşet temin etmek Projesi oldu. İşte Semt Pazarcılar Odası Başkan Adayı Metin Bucak’ın Projelerinden bazıları;

1-Pazarcı esnafımızın dertlerini biliyoruz. Tüm dertlerinize biz çözüm üreteceğiz.
2-Hayata geçmesi gereken tüm yenilikleri biz hayata geçireceğiz.
3-Esnafımız daha siftah yapmadan alınan ücretlere düzenleme getireceğiz.
4-Etiket ücretini kaldıracağız.
5-Otobüs ücretlerini kaldıracağız.
6-Yolda kalan pazarcı esnafı için 7/24 çekici hizmeti sağlayacağız.
7-Pazarcılar Odası Spor Kulübü'nü kuracağız, 2 adet halı saha yapacağız. Hem esnafımıza sosyal tesis imkanı sağlayacak hem de esnaflarımızın çocuklarının profesyonel anlamda spor yapmalarına imkan vereceğiz.
8-İki ayrı Düğün Salonu yaparak hem odamıza gelir elde edecek hem de dar gelirli esnaflarımıza mutlu günlerinde destek olacağız.
9-Pazarcı esnafımızın alacağı araçlarda KDV indirimi sağlayacağız.
10-Pazarcı esnafımıza İNDİRİMLİ YAKIT KARTI sağlanması görüşmelere başlayacağız.
11-Odayı kiracı konumundan çıkarıp kendi binasına kavuşturacağız.
12-Poşet alımlarında esnafımızı başka şehirlerdeki ezdirmeyeceğiz.
13-Pazar yerlerinin üst kapamalarını esnaftan para toplayarak değil Belediyeler aracılığıyla yaptıracağız.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum