Semt Pazarcılar Odası Yeni Başkanı Metin Bucak

Sonucu merakla beklenen Semt pazarcılar Odası seçimlerinden Metin Bucak galip çıktı.

Semt Pazarcılar Odası Yeni Başkanı Metin Bucak
10 Ocak 2022 - 19:21
Antalya’da Oda seçimleri heyecan verici yarışlarla devam ediyor. Sonucu en fazla merak edilen Odalardan birisi olan Semt Pazarcılar Odası Turgut Özal Kapalı Spor Salonunda yapıldı. Toplam 3640 Oyun Kullanıldığı seçimlerde Mevcut Başkan İsmail Öz’ün desteklediği Başkan Vekili Zeki Doğan Oyların 1333’ü aldı. Yeni Başkan Seçilen Metin Bucak 1595 Oy alırken, 46 Oy geçersiz sayıldı. Bu rakamlara göre Metin Bucak 262 Oy fark ile Antalya Semt Pazarcılar Odasının yeni Başkanı oldu.
Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından seçim salonu dışarısında beklenen Bucak taraftarları ortalığı Bayram yerine çevirdi. Davullu zurnalı kutlamalar eşliğinde, taraftarlarının yanına gelen Yeni Başkan Metin Bucak teşekkür etti. Taraftarları Bucak’ı omuzlara alarak sloganlar attı.
Antalya Semt Pazarcılar Odası Başkanı Metin Bucak kendi sosyal medya hesabı üzerinden de Teşekkür mesajı yayınladı. Mesajında Birlik ve beraberlik mesajı veren Başkan Bucak’ın açıklaması şu şekilde;

Sevgili kardeşlerim, değerli yol arkadaşlarım...
Tüm pazarcı esnafımızı, dostlarımı, kardeşlerimi ve büyüklerimi sevgiyle, saygıyla selamlıyorum.
Kime oy vermiş olursa olsun tüm pazarcı esnafımıza yürekten teşekkür ediyorum. Seçim sonuçları güzel şehrimize ve pazarcı esnafımıza hayırlı uğurlu olsun.
Bu sonuçlar adalete, huzura ve istikrara katkı sağlasın.
Pazarcı esnafımızı, bizimle yürüdükleri bu yolda gösterdikleri azim ve cesaretten dolayı kutluyorum. Esnafımıza, bize olan güvenlerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.
Bugünden itibaren hayatımızda yepyeni ve tertemiz bir sayfa açılmıştır.
Biz, başladığımız hiçbir işi bugüne kadar yarım bırakmadık, bugünden sonra da öyle yapacağız ve verdiğimiz bütün sözleri inşallah yerine getireceğiz.
Bu zafer; kardeşlik, dayanışma, paylaşma, birlik ve beraberlik üzerine tesis edilecek.
Ben ve yönetimim, pazarcı esnafımız için, adalet için, hak için, kardeşlik için artık buradayız!
Allah yar ve yardımcımız olsun. Yolumuz, bahtımız açık olsun.

Metin BUCAK
ANTALYA SEMT PAZARCILAR ODASI BAŞKANI
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum