Şeref Tezcan; Tutuklu Kalmadım, Beraat ettim

Şeref Tezcan hakkında yapılan asılsız açıklamalara sert çıktı

Şeref Tezcan; Tutuklu Kalmadım, Beraat ettim
08 Ocak 2022 - 19:18
Antalya Şoförler ve Otomobilciler odası seçimlerine sayılı günler kala, seçim giderek kızışmaya başladı. Daha Evvel 3 Adaydan birisi olan Arif Afşin’in çekilerek ,15 Yıl Odada Genel Sekreterlik yapan Şeref Tezcan’ın Başkan Adayı olması seçimleri içinden çıkılmaz bir hale getirdi. Arif Afşin’in Şeref Tezcan’a Destek mesajının ardından, Oda Seçimlerinin nasıl sonuçlanacağı tam bir muamma oldu.
Geçtiğimiz günlerde Sosyal Medya hesabı üzerinden ardı ardına mesajlar yayınlayan bir Vatandaşın yazdıkları ise seçimleri iyice karıştırmaya yetti. Mevcut Başkan Niyazi Özçelik’e destek mesajları yayınlayan aynı Şahıs, Eski Başkan M.Ali Alkan ve Şeref Tezcan hakkında ise çok ağır ithamlarda bulundu.
Bu İthamlardan dolayı M.Ali Alkan’ın Yasal İşlemler başlattığı bilgisinin ardından, Yine Başkan Adayı Şeref Tezcan’dan çok Sert bir açıklama geldi. Tezcan kendisine ait Sosyal Medya Hesabı üzerinden açıklama yaparak kendisinin Hiç Tutuklu kalmadığını ve Beraat ettiğini vurgularken, Paylaşım yapan ve yayan Şahıslar hakkında Suç duyurusunda bunulacaklarını dile getirdi. Şeref Tezcan’ın Sosyal medya hesabı üzerinden duyurduğu açıklaması şu şekilde;

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum